Vana nebo sprchový kout - ideální je kombinace obou. Jsou součástí každé koupelny, záleží jen na prostoru a vaší preferenci.
Společnost Riho vyrábí široký sortiment koupelnového vybavení, jako jsou vany, vaničky, masážní systémy, sprchové zástěny a koupelnový nábytek. Kvalita značky Riho je patrná v každém detailu výrobku: v náročném designu, v dokonalém zpracování, v technologiích orientovaných na budoucnost, ve vysokém komfortu a spolehlivosti. Každá vana nebo sprchová vanička Riho, každá masážní vana, sprchová zástěna a všechny výrobky RIHO jsou dokonale přizpůsobeny lidem, kteří je používají. Díky výraznému designu a inovativním výrobkům je Riho úspěšnou značkou již více než čtyři desetiletí.
Když firma HÜPPE v roce 1966 vyvinula první opravdový sprchový kout, vznikl tím úplně nový tržní segment. V tomto segmentu naše společnost nyní neústupně potvrzuje svou formativní roli a na základě prvotřídních konstrukčních dílů a průbojnému designu stále posiluje svou pozici na trhu. Rozhodnete-li se pro HÜPPE, pak se můžete spolehnout na inovativní techniku a více než 120letou historii vývoje firmy.
Smaltovaná ocel KALDEWEI. Udržitelnost pro nás není jen slovo. Udržitelností žijeme a vyrábíme ji. Důkazem toho jsou přírodní suroviny smalt a ocel, ze kterých jsou vyráběny naše koupelnové objekty. Což jsou dva zcela autentické, přírodní materiály pyšnící se jedinečnými materiálovými vlastnostmi. Ocel se vyznačuje svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarovatelností. Smalt nabízí výjimečně luxusní vzhled a je obzvlášť odolný vůči chemickému a tepelnému namáhání. Robustní ocel a odolný smalt vstupují ve smaltované oceli KALDEWEI v nerozlučitelný svazek, kde přednosti obou materiálů přechází v dokonalou symbiózu.
NORIELE STUDIO - OBKLADY - DLAŽBY - VŠE PRO KOUPELNY
PLZEŇSKÁ 49, 252 19 CHRÁŠŤANY PRAHA ZÁPAD  noriele@seznam.cz  +420 775 278 616