- ukončovací profily a systémy Schlüter
- stavební chemie Mapei
- odtokové žlaby Unidrain
Mapei - lepidla, těsnící tmely, stavební chemie.
Společnost Mapei je v současnosti jedním ze světových lídrů v produkci lepidel a produktů stavební chemie pro stavební průmysl.Velkoformátové obklady nebo mozaika? Lepidla od Mapei si poradí s každým formátem i povrchem. Od keramiky přes dřevo až po kovy.
Podlahové žlaby Unidrain mění vnímání designu v koupelnách již od roku 2003, kdy dánský architekt Claus Dyre vynalezl lineární odtok. Od té doby je značka Unidrain spojena s exkluzivními systémy odtokových žlabů. Výrobky Unidrain získávají za design pravidelně významná světová ocenění.
Podlahové žlaby společnosti Unidrain jsou inteligentním a funkčním řešením pro individuální či hromadné sprchové kouty, šatny, lázně či sauny. Modulární systém se skládá z vlastního žlabu, odtokové komory, rámečku a roštu/panelu a je k dispozici v podélné či rohové verzi. Podélný podlahový žlab Unidrain lze umístit buď podél stěny nebo volně do prostoru.
Schlüter profily nabízejí ideální kombinaci funkčnosti a designu. Náš sortiment zahrnuje profily pro ukončení obkladů stěn a podlah, schodových hran a profily pro objektové spáry, spáry v ploše, koutové a napojovací spáry
Schlüter-Systems nabízí systémová řešení pro izolaci, separaci, odvodnění a kročejovou izolaci dlažby vycházející z praxe. Ať pro interiér nebo exteriér, pro novostavbu nebo rekonstrukci, zde naleznete vždy vhodné řešení..
NORIELE STUDIO - OBKLADY - DLAŽBY - VŠE PRO KOUPELNY
PLZEŇSKÁ 49, 252 19 CHRÁŠŤANY PRAHA ZÁPAD  noriele@seznam.cz  +420 775 278 616