Při výběru vhodné koupelnové sanity a nábytku je na výběr z mnoha tvarů, designu i způsobů instalace, které vyhovují vašim nárokům a zajistí bezpečný a hygienický provoz. Vyberte si sanitární keramiku a nábytek podle vašich představ. Koupelna je místo, kde den začíná a končí.
Již více než 100 let je posláním společnosti Ideal Standard inovace a design, které zlepšují život našich zákazníků. Partnerstvím s renomovaným italským designovým studiem Palomba Serafini Associati v roce 2018 zahajujeme novou éru. Éry inovací a designu, který odpovídá potřebám našich zákazníků a požadavkům moderního života. Těšíme se, že budeme pokračovat v naší cestě utváření budoucnosti moderního bydlení.
Koupelnové série Geberit. Osobní preference jsou stejně rozmanité jako jejich nositelé, a proto má Geberit v nabídce koupelnové série vhodné pro všechny individuální požadavky. Ať už se jedná o rozmanité organické tvary nebo hranatý vzhled, nabízíme správné řešení pro každý vkus. Moderní, nadčasový design našich výrobků lze také dokonale kombinovat se stávajícími výrobky.
Dřevojas - výroba koupelnového nábytku. Originální design, spolupráce se špičkovými architekty a designéry. Kromě standardních řad výroba i nábytku na míru. Lze si vybrat z více jak 30 laminovaných povrchů a laků v lesku či matu, případně si zvolit individuální řešení – jakoukoliv barvu ze vzorníku RAL a NCS. Korpus skříňky a čelní plocha mohou být v odlišném dekoru či barvě
Osobitost tradiční švýcarské značky se odráží zejména v symbióze designu, kvality a funkčnosti. Laufen, prémiová značka v portfoliu Roca je jedním z předních světových výrobců s globální distribuční sítí. Výrobky Laufen jsou na první pohled jedinečné tím, že jejich švýcarský návrh spojuje dva hlavní designové trendy: emocionální italský design z jihu a tradiční severní design charakteristický svou přesností a jasností.
Značka Jika patří v České republice mezi přední výrobce sanitární keramiky. Podle posledních průzkumů trvale zůstává pro většinu zákazníků symbolem tradice a kvality. Velký podíl na obchodních úspěších má široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.
Produkty Roca vynikají nejen vysokou funkčností, ale především originálním prosluněným designem a čistými tvary a liniemi. Dnes patří do rozsáhlé nabídky značky Roca kompletní sortiment sanitární keramiky, van, sprchových koutů.
Hlavní činností je konstrukce, sériová a zakázková výroba koupelnových zrcadlových skříněk. Používáme moderní materiály odolné vlhkému prostředí, zejména pak hliníkové eloxované profily, nerez a barevné lakované sklo. Při naší práci klademe důraz na detail, kvalitu provedení a užitné vlastnosti.
NORIELE STUDIO - OBKLADY - DLAŽBY - VŠE PRO KOUPELNY
PLZEŇSKÁ 49, 252 19 CHRÁŠŤANY PRAHA ZÁPAD  noriele@seznam.cz  +420 775 278 616