Porcelanite Dos má jedinou filozofii, a tou je každodenní práce. Díky neustálému úsilí se podařilo vytvořit avantgardní kolekce a exkluzivního design.
PorcelaniteDos je dnes společností založenou na hodnotách, jako jsou inovace a kvalita. V současné době patří mezi výrobce s největší produkcí.
Obklady a dlažbyvyrábí různých formátech pro podlahy a obklady v interiérech a exteriérech. Společnost disponuje technologií, která dokáže reprodukovat povrchové úpravy kamene, dřeva nebo mramoru, které se vyskytují v přírodě.
Wow je designové studio specializující se na vývoj exkluzivních keramických obkladů a dlažeb. Vždy pozorně sledují barevné trendy a povrchové úpravy v kombinaci s nejnovějšími technologiemi a s kreativním a designérským týmem vytvořili vlastní image a rozpoznatelný styl. Dbá na detaily v celém procesu, od konceptu až po okamžik, kdy jsou výrobky připraveny k dodání. Aby dosáhli takového servisu, je naprostá interní kontrola každého z procesů a koordinace mezi všemi odděleními velké rodiny WOW. S hrdostí představují každou z kolekcí, zvou Vás k prožitku Wow..
Společnosti Fanal chápe kvalitu jako celek. Koncept, který by měl být přítomen ve všem, co dělají, a který sahá od výběru nejlepších surovin, investic do technologií a talentu potřebného k inovacím výrobků a samozřejmě služeb, které nabízí svým klientům.

"Nesledujeme trendy, ale provádíme průzkum trhu a vlastní analýzy, abychom byli schopni předvídat a vytvářet nové skutečně jedinečné výrobky, které odpovídají potřebám a vkusu každého z našich trhů."
Výrobce keramických obkladů a dlažeb Keratile se snaží zákazníkům nabídnout nejnovější trendy v designu, formátech a povrchových úpravách: matné a leštěné slinuté dlaždice, obklady na stěny a dlažby. Společnost Keratile neustále pracuje na zlepšování kvality a vhodnosti výrobků pro požadavky trhu, dbá na používání materiálů a systémů, které chrání lidi a životní prostředí.
Použité technologie snižují dopad na životní prostředí, přispívají k vytváření příjemného prostoru, který poskytuje pohodlí a zároveň splňuje vaše očekávání o údržbě, účinnosti a ochraně.
Newker, keramika v esenci. To, co děláme, děláme od srdce, aniž bychom se nechali unášet pomíjivou módou nebo dočasnými trendy. Naše práce je výsledkem naší osobnosti. nová interpretace tradičních materiálů přizpůsobená novým trendům. Textury, povrchové úpravy a reliéfy, které našim kolekcím přinášejí silnou přidanou hodnotu. Přirozené barvy, které dokáží zapadnout do každého prostředí. to je podstata keramiky. To je Newker
NORIELE STUDIO - OBKLADY - DLAŽBY - VŠE PRO KOUPELNY
PLZEŇSKÁ 49, 252 19 CHRÁŠŤANY PRAHA ZÁPAD  noriele@seznam.cz  +420 775 278 616