Design baterií doplňuje styl vaší koupelny či kuchyně, s nimi vstoupí do interiéru útulnost, elegance a osobitý výraz. Každá série Vám umožní vybrat baterie k umyvadlu, do sprchového koutu nebo k vaně - stojánkové, nástěnné, podomítkové.
Tres je rodinný podnik v Katalánsku, specializovaný na výrobu a prodej koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií a dalších řešení k používání vody.Portfolio výrobků čítá přes 3 000 různých modelů vodovodních baterií. Řídí se cílem poskytovat řešení na potřeby uživatelů cestou produktů dostupných pro každého. Produktů, které svým designem a zážitkem z používání zpříjemní odpovědnou spotřebu vody.
Společnost KLUDI vyrábí prémiové baterie se stylovým designem a trvalou funkčností
od roku 1926. Z tradice specialisty na baterie byl vytvořen cíl spojit jedinečnou cestou nejvyšší kvalitu použití a dokonalý design. Tedy tvrzení Water in Perfection nachází nezaměnitelný výraz v našich produktech
i ve všech službách, které poskytujeme našim zákazníkům.
Vysoce kvalitní příslušenství pro vaši koupelnu: emco Bad je výrobcem vysoce kvalitních a exkluzivních sanitárních doplňků a vybavení koupelen v prémiovém segmentu. Důraz je kladen na funkčnost a exkluzivní design. Sortiment zahrnuje příslušenství, zrcadlové skříňky, funkční moduly, světelná a kosmetická zrcátka.
NORIELE STUDIO - OBKLADY - DLAŽBY - VŠE PRO KOUPELNY
PLZEŇSKÁ 49, 252 19 CHRÁŠŤANY PRAHA ZÁPAD  noriele@seznam.cz  +420 775 278 616