NORIELE STUDIO  - OBKLADY, DLAŽBY,  VŠE PRO KOUPELNY.  PLZEŇSKÁ 49, 252 19 CHRÁŠŤANY  MAIL. : noriele@seznam.cz  TEL. +420 775 278 616
STUDIO NEZNAMENÁ DRAHÉ, ALE OSOBNÍ PŘÍSTUP A KOMPLEXNÍ SERVIS
... přijďte se k nám přesvědčit.

-----  NABÍDKA REKTIFIKOVANÝCH SLINUTÝCH GLAZOVANÝCH DLAŽDIC  -----

ROZMĚR 98x98 cm, 63x146 cm VYSOKÝ LESK - DESIGN MARMI / ROZMĚR 100x100 cm MAT - DESIGN INDUSTRIAL/NATURAL
Naše portfolio dlažeb a obkladů jsme rozšířili o nabídku velkoformátových dlažeb v rozměrech 1000x1000mm a 980x980mm, které dokáží dát každému prostoru bez rozdílu plochy, zcela výjimečný vzhled.
Více informací v sekci katalogy ke stažení

Naše studio má bohaté a dlouholeté zkušenosti v oblasti interiérů, exteriérů a koupelnového vybavení. Naším cílem je hlavně osobní přístup a komunikace s koncovým zákazníkem.  Jsme schopni řešit jak dílčí tak i kompletní dodávky. V případě zájmu i zajištění odborné instalace vybraného materiálu včetně zajištění logistiky. Specializujeme se na dovoz španělské keramiky prestižních výrobců obkladů a dlažeb, s odkazem na neotřelý a moderní design a špičkovou kvalitu.

Ve studiu si můžete prohlédnout
více než 1300 dlaždic ze 140 sérií. Snažíme se představit takové série, které jsou designově odlišné a jedinečné, které nejsou běžně nabízeny u ostatních prodejců. Nechceme jít cestou konformity, ale cestou jedinečnosti každého interiéru, tak aby byl nadčasový a přinášel Vám každodenní radost. Naším hlavním cílem je maximální servis a poradenství pro zákazníka s individuálním přístupem. Jsme samozřejmě schopni vyjít vstříct vaším požadavkům, přizpůsobit náš čas Vašim možnostem a naplánovat schůzku bez ohledu na provozní dobu našeho studia.
V objektu Centra interieru si dále můžete vybrat z nabídky ostatních společností - interiérové, vchodové dveře (laminované, dýhované, foliované, natírané, celoskleněné) - dřevěná okna a euro okna, dřevo-hliníková okna, plastová okna - krbové vložky a krbová kamna - kuchyně, nábytek a skříně na míru

NOVINKA WOW OBKLADY